Polak potrafi.

Udowodnił to wybitny wynalazca Stanisław Szczepaniak – główny twórca ponad 150 patentów, uhonorowany licznymi nagrodami, tytułami, wyróżnieniami oraz orderami i złotymi medalami, przyznawanymi podczas targów wynalazczości.

Zaopatrzenie każdej komórki w pierwiastki niezbędne dla życia i zdrowia, występujące w naturze, jest podstawą dla zachowania prawidłowego funkcjonowania organizmu. Najkrótszą drogą do osiągnięcia tego celu, jest rozdrobnienie pierwiastków do wielkości pozwalającej na ich przenikanie przez błony komórkowe. Pozyskiwane dzięki tej technologii cząstki minerałów, są ponad dziesięciokrotnie mniejsze, niż dotychczas stosowane w farmakologii i kosmetologii nanocząsteczki. Monojony złota mają rozmiar 0,2 nm, srebra 0,2 nm, natomiast krzemu 0,24 nm.

O czym mowa?

O opatentowanych kosmetykach, suplementach, produktach wspomagających…my to mamy MADE IN POLAND, więc nie przepłacaj więcej za produkty zagraniczne, które tym nie dorównują jakością.
Korzystam i mogę śmiało polecić. Portal, o którym się dowiesz oglądając poniższy filmik daje możliwości otrzymywania tych produktów jeszcze taniej.

Jeśli tak jak ja chcesz korzystać z naszych rodzimych produktów, opatentowanych i posiadających wiele prestiżowych nagród, a przede wszystkim działających i w bardzo dobrych cenach zarejestruj się już dziś i korzystaj kiedy chcesz. Pamiętaj jednak, że produkty postawione na półce, nie działają 😉

Portal Novea IDEA dba o nasze zdrowie, o nasze finanse, jak również o nasze otoczenie posiada bowiem w swej ofercie również produkty wspomagające Eko – Motoryzację, Zdrową ziemię i wiele innych. Mając to wszystko, możemy się odprężyć. I tu także Novea IDEA ma coś miłego dla nas, mianowicie…voucher

Warto się zarejestrować i korzystać do woli.

Podczas rejestracji nie zapomnij wpisać KODU RABATOWEGO: LA6352RK 

REJESTRACJA: KLIKNIJ TUTAJ