Familo dzięki Akademii Familo podobnie jak pendolino nabrało takiej prędkości że tym, którzy nadal zastanawiają się czy warto z nami jechać, ciężko będzie nas dogonić.

Aczkolwiek nie jest to niemożliwe, dzięki nowemu składowi o nazwie Linia Premium. Chętnych do podróży pendolino przybywa, odkąd w rozkładzie jazdy familo pojawił się przystanek – Akademia Familo.
Na przystanku tym pendolino familo zatrzymało się po raz pierwszy 14 lutego 2014 r. Odtąd przejazdy tym pociągiem stały się przyjemniejsze, gdyż w trakcie podróży możemy sobie odsłuchać audiobooki o zróżnicowanej ciekawej tematyce. Każdy kto skorzysta z oferty wypożyczenia audiobooka za 50 zł otrzyma od familo potencjalny bonus 180 zł. Z takim bonusem spokojnie można wysiąść na przystanku Sklep Familo i zrobić w nim zakupy o wartości 200 zł płacąc za nie jedynie 10% czyli zaledwie 20 zł!
Stacja Akademia Familo jest otwarta dla wszystkich podobnie jak Sklep Familo przez 24H, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Jak nietrudno się domyślić chętnych do wsiadania do pendolino na stacji Akademia Familo z dnia na dzień przybywa, nikogo więc już nie dziwi, że wciąż dostawiane są nowe wagony do naszego składu.

Warto pamiętać, że aby dostać bonus należy przemieścić się z naszego ostatniego wagonu na sam początek pendolino.

Im bardziej oddalony jest wagon do którego wsiedliśmy, tym czas na dojście do pierwszego wagonu i otrzymanie bonusu się wydłuża. Jedno jest pewne, każdy go otrzyma i to niejednokrotnie.

Pendolino Przystanek familo

Nie przegap tego przystanku, bo on może okazać się najważniejszym przystankiem w twoim życiu, do którego będziesz chciał/a powracać codziennie, by odbierać kolejne bonusy tak jak ja.
Sprawdź co możesz aktualnie kupić w Sklepie Familo https://sklep.familo.com/ i dowiedz się jak dzięki Akademii Familo możesz kupić te produkty z rabatem sięgającym nawet z 90%! Czyli z najwyższym rabatem jaki jest zalegalizowany w Polsce przez ustawodawcę. Uwierz mi nie znajdziesz drugiego takiego sklepu, który da ci równie wysoki rabat jak familo. W dodatku z szybkością pendolino.

Nie musisz wierzyć mi na słowo, sprawdź sam jakie to niesamowite uczucie zrobić zakupy o wartości 200 zł i zapłacić za nie tylko 20 zł. I to za swoje własne zakupy bez konieczności budowania grupy!

Oczywiście w familo nikt nic nie musi, przystanek Akademia Familo też nie jest koniecznością a jedynie możliwością dzięki której zapłacisz za 30 kilogramowe paczki grosze.

Akademia familo

Darmowa rejestracja do familo

Darmow rejestracja do familo